Hello!
Nice to
meet you

Kees van Alphen en Benno Schwarz richtten hello energy in 2016 op. Met hun passie voor duurzaamheid en visie op energy creërden ze nieuwe manieren om met zowel ‘believers’ als sceptici een wereldwijde, duurzame energietransitie te realiseren.


Een snelle groei, continue ontwikkeling van een krachtig dataplatform, een aantrekkelijke interface en allerlei nieuwe features werden snel gerealiseerd dankzij klanten als citizenM, ASN Bank, Kuijpers en Prologis.

Neem contact met ons op

Onze visie

We dromen van energiepositieve gebouwen. Om dat te bereiken verzamelen, verbinden en betrekken we. Lees meer over onze visie

Team

De mensen achter hello energy vormen een klein team vol grote persoonlijkheden. Even kennismaken? Ontmoet ons hier:

Kees

COO & Managing partner

kees@hello-energy.com

Benno

CEO & Business developer

benno@hello-energy.com

Angie

Product owner & Data steward

angie@hello-energy.com

Sanne

Product & content developer

sanne@hello-energy.com

Myrte

Communicator - design

myrte@hello-energy.com

Marjoleine

Communicator - content

marjoleine@hello-energy.com

Michael

Head of customer success

michael@hello-energy.com

Ray

Energie-inkoop medewerker

ray@hello-energy.com

You?

Get in touch

hello@hello-energy.com

Heb je onze mutsen gespot? We delen onze warmte graag met anderen.

Looking for enganged talent!

On sales, data, tech & support.

Learn more

Kom in contact


1 of meer velden zijn fout!

hello energy is a registered trademark.