hello!
nice to
meet you

Kees van Alphen en Benno Schwarz richtten hello energy in 2016 op. Met hun passie voor duurzaamheid en visie op energy creërden ze nieuwe manieren om met zowel ‘believers’ als sceptici een wereldwijde, duurzame energietransitie te realiseren.


Een snelle groei, continue ontwikkeling van een krachtig dataplatform, een aantrekkelijke interface en allerlei nieuwe features werden snel gerealiseerd dankzij klanten als citizenM, ASN Bank, Kuijpers en Prologis.

neem contact met ons op

onze visie

Bij hello energy denken we na over het systeem waarin we werken. We nemen graag onze verantwoordelijkheid. lees meer over onze visie

team

De mensen achter hello energy vormen een klein team vol grote persoonlijkheden. Even kennismaken? Ontmoet ons hier:

Kees

oprichter en managing partner

kees@hello-energy.com

Benno

oprichter en business developer

benno@hello-energy.com

Judith

datamanager

judith@hello-energy.com

Henno

sales manager

henno@hello-energy.com

Angie

performance engineer

angie@hello-energy.com

Sanne

content creator

sanne@hello-energy.com

Myrte

communicator - design

myrte@hello-energy.com

Marjoleine

communicator - content

marjoleine@hello-energy.com

Ellen

marketing intern

ellen@hello-energy.com

You?

get in touch

hello@hello-energy.com

Heb je onze mutsen gespot? We delen onze warmte graag met anderen.

hallo design wunderkind!

Werken bij een start-up met groeipotentieel? Join our team!

Learn more

kom in contact

ik meld me aan voor de hello energy nieuwsbrief

hello energy is a registered trademark.